PROMO 3 Heren WVL
RANGSCHIKKING
01. | Volley Bredene B |
02. | VC WELBI Pervol Ruiselede B |
03. | Volley Oudenburg-Gistel |
04a. | Decospan Volley Team Menen C (ZR) |
04b. | Knack Roeselare E |
06. | Olva Brugge D |
07. | VBC Doskom Moorslede B |
08. | VC Packo Zedelgem C |
09. | Volley Heuvelland |
10. | Roepovo Poperinge C |
11. | Evoco Comines |
KALENDER
16-09-2023 20:30 3 - 0  25/15 25/15 25/9 R 3 - 0 25/21 25/17 16/14 | Volley Oudenburg-Gistel | Volley Heuvelland |
24-09-2023 14:30 2 - 3  16/25 25/17 25/17 24/26 15/17 R 3 - 0 25/9 30/28 15/11 | VBC Doskom Moorslede B | Volley Heuvelland |
30-09-2023 20:00 0 - 3  23/25 9/25 23/25 R 0 - 3 11/25 8/25 6/15 | Volley Heuvelland | Olva Brugge D |
07-10-2023 15:00 1 - 3  25/20 23/25 14/25 22/25 R 2 - 1 25/17 25/22 12/15 | Roepovo Poperinge C | Volley Heuvelland |
14-10-2023 20:00 1 - 3  25/19 12/25 17/25 11/25 R 0 - 3 15/25 9/25 9/15 | Volley Heuvelland | Volley Bredene B |
21-10-2023 13:00 3 - 1  27/29 25/16 25/21 25/23 R 0 - 0 | Decospan Volley Team Menen C (ZR) | Volley Heuvelland |
11-11-2023 20:00 0 - 3  12/25 26/28 15/25 R 0 - 3 12/25 12/25 14/16 | Volley Heuvelland | Knack Roeselare E |
18-11-2023 20:00 3 - 0  25/13 25/12 25/11 R 2 - 1 25/22 25/17 9/15 | Volley Heuvelland | Evoco Comines |
02-12-2023 20:00 3 - 1  16/25 25/21 25/22 31/29 R 1 - 2 22/25 25/17 12/15 | Volley Heuvelland | VC Packo Zedelgem C |
09-12-2023 20:00 0 - 3  8/25 11/25 18/25 R 1 - 2 18/25 12/25 15/11 | Volley Heuvelland | VC WELBI Pervol Ruiselede B |
06-01-2024 20:00 0 - 3  32/34 14/25 12/25 R 0 - 3 15/25 12/25 11/15 | Volley Heuvelland | Volley Oudenburg-Gistel |
13-01-2024 20:00 3 - 2  25/21 25/23 20/25 20/25 15/8 R 1 - 2 25/16 14/25 16/18 | Volley Heuvelland | Roepovo Poperinge C |
21-01-2024 16:00 3 - 0  25/10 25/20 25/19 R 3 - 0 25/16 25/15 15/12 | Olva Brugge D | Volley Heuvelland |
27-01-2024 20:00 1 - 3  15/25 17/25 25/23 19/25 R 0 - 3 22/25 10/25 12/15 | Volley Heuvelland | VBC Doskom Moorslede B |
03-02-2024 14:30 3 - 0  25/19 25/14 25/13 R 3 - 0 25/12 25/19 15/2 | Volley Bredene B | Volley Heuvelland |
24-02-2024 20:00 0 - 3  19/25 17/25 18/25 R 0 - 0 | Volley Heuvelland | Decospan Volley Team Menen C (ZR) |
02-03-2024 19:00 3 - 0  25/21 25/20 25/18 R 3 - 0 25/16 25/22 15/12 | Knack Roeselare E | Volley Heuvelland |
16-03-2024 14:30 2 - 3  25/23 17/25 17/25 25/22 9/15 R 1 - 2 25/23 13/25 8/15 | Evoco Comines | Volley Heuvelland |
23-03-2024 16:00 3 - 0  25/22 25/14 25/18 R 1 - 2 25/18 21/25 11/15 | VC WELBI Pervol Ruiselede B | Volley Heuvelland |
13-04-2024 19:30 3 - 2  25/17 23/25 26/24 23/25 15/10 R 0 - 3 22/25 24/26 12/15 | VC Packo Zedelgem C | Volley Heuvelland |
Promo 3 Dames A WVL
RANGSCHIKKING
01. | Volley Heuvelland A |
02. | Soncotra Poperinge B |
03a. | Davoz Zwevegem A |
03b. | Floralux Dynamivo Dadizele A |
03c. | Bidavo Bissegem C |
06. | AVC Harelbeke |
07. | Mevo Ledegem A |
08. | KERDAVO AVELGEM B |
09. | VC Jong Kuurne A |
10a. | Soncotra Poperinge C |
10b. | VBC Katjes Ieper A |
12. | Damesvolley Waregem Dames C |
KALENDER
23-09-2023 15:30 1 - 3  25/20 19/25 19/25 26/28 R 2 - 1 19/25 25/19 18/16 | AVC Harelbeke | Volley Heuvelland A |
30-09-2023 20:00 3 - 0  25/23 25/23 25/22 R 1 - 2 26/28 25/23 12/15 | Volley Heuvelland A | Soncotra Poperinge B |
07-10-2023 20:00 0 - 3  17/25 18/25 18/25 R 1 - 2 25/16 24/26 15/17 | Floralux Dynamivo Dadizele A | Volley Heuvelland A |
14-10-2023 20:00 3 - 0  25/13 25/23 25/11 R 0 - 3 17/25 24/26 13/15 | Volley Heuvelland A | Davoz Zwevegem A |
21-10-2023 20:30 0 - 3  21/25 17/25 22/25 R 1 - 2 19/25 25/19 12/15 | KERDAVO AVELGEM B | Volley Heuvelland A |
11-11-2023 20:00 3 - 0  25/13 25/22 26/24 R 3 - 0 25/15 26/24 20/18 | Volley Heuvelland A | Mevo Ledegem A |
18-11-2023 20:00 3 - 0  25/15 25/23 25/10 R 1 - 2 26/24 17/25 10/15 | Volley Heuvelland A | Bidavo Bissegem C |
26-11-2023 18:30 0 - 3  16/25 20/25 11/25 R 0 - 3 16/25 23/25 7/15 | Damesvolley Waregem Dames C | Volley Heuvelland A |
02-12-2023 20:00 3 - 1  25/15 13/25 25/18 25/13 R 3 - 0 25/22 25/15 15/10 | Volley Heuvelland A | Soncotra Poperinge C |
09-12-2023 17:30 0 - 3  20/25 14/25 17/25 R 1 - 2 25/23 20/25 8/15 | VBC Katjes Ieper A | Volley Heuvelland A |
16-12-2023 20:00 3 - 0  25/19 25/16 25/23 R 1 - 2 25/20 25/27 14/16 | Volley Heuvelland A | VC Jong Kuurne A |
13-01-2024 20:00 3 - 1  23/25 27/25 25/20 25/22 R 1 - 2 26/28 25/22 12/15 | Volley Heuvelland A | AVC Harelbeke |
20-01-2024 17:00 3 - 2  25/23 24/26 9/25 25/20 15/10 R 2 - 1 25/17 17/25 15/11 | Soncotra Poperinge B | Volley Heuvelland A |
27-01-2024 20:00 3 - 0  27/25 25/20 25/19 R 2 - 1 14/25 25/16 15/13 | Volley Heuvelland A | Floralux Dynamivo Dadizele A |
24-02-2024 20:00 3 - 0  25/12 25/19 25/18 R 1 - 2 25/17 22/25 5/15 | Volley Heuvelland A | KERDAVO AVELGEM B |
02-03-2024 20:00 3 - 0  25/19 25/13 25/10 R 2 - 1 25/21 25/20 12/15 | Volley Heuvelland A | Damesvolley Waregem Dames C |
09-03-2024 20:00 0 - 3  14/25 18/25 27/29 R 1 - 2 25/22 24/26 11/15 | Davoz Zwevegem A | Volley Heuvelland A |
16-03-2024 17:00 0 - 3  15/25 24/26 16/25 R 1 - 2 21/25 20/25 15/12 | Bidavo Bissegem C | Volley Heuvelland A |
23-03-2024 20:00 2 - 3  17/25 27/25 25/22 22/25 12/15 R 3 - 0 25/18 25/18 15/12 | Mevo Ledegem A | Volley Heuvelland A |
07-04-2024 11:00 1 - 3  22/25 13/25 25/22 11/25 R 0 - 3 21/25 15/25 8/15 | VC Jong Kuurne A | Volley Heuvelland A |
14-04-2024 10:30 0 - 3  22/25 17/25 17/25 R 0 - 3 11/25 20/25 11/15 | Soncotra Poperinge C | Volley Heuvelland A |
20-04-2024 20:00 3 - 0  25/12 25/13 25/11 R 3 - 0 25/17 25/23 15/11 | Volley Heuvelland A | VBC Katjes Ieper A |
Promo 4 Dames A WVL
RANGSCHIKKING
01. | Sijos Menen B |
02. | Davo Wevelgem D |
03. | Vosta Staden B |
04. | Evoco Comines |
05. | Sportiva Langemark C (ZR) |
06. | DVM MOORSELE TEAM AZUR |
07. | Soncotra Poperinge D |
08. | Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR) |
09. | Volley Heuvelland B |
10. | Sportiva Langemark B |
11. | Mevo Ledegem B |
12. | VBC Katjes Ieper B (ZR) |
KALENDER
17-09-2023 17:30 3 - 0  25/12 25/14 28/26 R 3 - 0 25/13 25/12 15/9 | Evoco Comines | Volley Heuvelland B |
23-09-2023 16:30 3 - 0  25/17 25/10 25/11 R 3 - 0 25/13 25/16 15/12 | Davo Wevelgem D | Volley Heuvelland B |
01-10-2023 11:00 3 - 2  25/21 18/25 22/25 25/23 15/3 R 3 - 0 32/30 25/22 18/16 | Soncotra Poperinge D | Volley Heuvelland B |
07-10-2023 18:30 0 - 3  15/25 16/25 13/25 R 0 - 0 | VBC Katjes Ieper B (ZR) | Volley Heuvelland B |
15-10-2023 16:00 0 - 3  17/25 18/25 10/25 R 0 - 0 | Volley Heuvelland B | Sportiva Langemark C (ZR) |
22-10-2023 18:00 0 - 3  18/25 19/25 18/25 R 0 - 3 8/25 17/25 7/15 | Volley Heuvelland B | Sijos Menen B |
12-11-2023 16:00 0 - 3  23/25 17/25 19/25 R 0 - 0 | Volley Heuvelland B | Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR) |
26-11-2023 17:30 0 - 3  16/25 14/25 10/25 R 0 - 3 15/25 22/25 7/15 | Volley Heuvelland B | Vosta Staden B |
03-12-2023 18:00 3 - 1  25/23 20/25 25/20 25/22 R 2 - 1 13/25 25/20 15/11 | Volley Heuvelland B | Sportiva Langemark B |
09-12-2023 19:00 3 - 0  25/13 25/6 25/14 R 3 - 0 25/11 25/19 15/8 | DVM MOORSELE TEAM AZUR | Volley Heuvelland B |
14-01-2024 17:30 0 - 3  19/25 7/25 20/25 R 0 - 3 14/25 16/25 4/15 | Volley Heuvelland B | Davo Wevelgem D |
20-01-2024 19:30 3 - 0  25/18 25/15 25/13 R 0 - 0 | Sportiva Langemark C (ZR) | Volley Heuvelland B |
28-01-2024 16:00 3 - 0  25/11 25/12 25/11 R 0 - 0 | Volley Heuvelland B | VBC Katjes Ieper B (ZR) |
04-02-2024 17:30 0 - 3  29/31 16/25 16/25 R 2 - 1 25/22 25/19 14/16 | Volley Heuvelland B | Soncotra Poperinge D |
11-02-2024 11:00 1 - 3  20/25 22/25 25/23 16/25 R 1 - 2 20/25 16/25 15/7 | Mevo Ledegem B | Volley Heuvelland B |
18-02-2024 17:30 1 - 3  13/25 29/27 19/25 20/25 R 1 - 2 25/22 14/25 10/15 | Volley Heuvelland B | Evoco Comines |
25-02-2024 15:00 3 - 0  25/4 25/23 25/14 R 3 - 0 25/10 25/17 15/8 | Sijos Menen B | Volley Heuvelland B |
02-03-2024 16:00 3 - 1  14/25 25/14 25/22 27/25 R 0 - 0 | Floralux Dynamivo Dadizele B (ZR) | Volley Heuvelland B |
17-03-2024 17:30 3 - 0  25/14 25/23 25/12 R 1 - 2 23/25 25/18 14/16 | Volley Heuvelland B | Mevo Ledegem B |
23-03-2024 18:00 3 - 0  25/9 25/15 25/13 R 3 - 0 25/6 25/8 15/7 | Vosta Staden B | Volley Heuvelland B |
13-04-2024 16:00 0 - 3  21/25 17/25 19/25 R 1 - 2 25/21 7/25 13/15 | Sportiva Langemark B | Volley Heuvelland B |
21-04-2024 17:30 0 - 3  22/25 16/25 22/25 R 0 - 3 13/25 19/25 14/16 | Volley Heuvelland B | DVM MOORSELE TEAM AZUR |
Meisjes U17 Niveau 2 Reeks A
RANGSCHIKKING
01. | Soncotra Poperinge A |
02. | Vlamvo Vlamertinge C |
03. | DVM MOORSELE TEAM AZUR A |
04. | Bidavo Bissegem A |
05. | VBC Katjes Ieper |
06. | Sijos Menen (+) |
07. | Volley Heuvelland |
08. | Soncotra Poperinge B |
09. | Evoco Comines |
10. | Floralux Dynamivo Dadizele B |
KALENDER
17-09-2023 14:00 0 - 4  15/25 20/25 20/25 11/25 | Evoco Comines | Volley Heuvelland |
30-09-2023 15:30 4 - 0  25/8 25/4 25/23 25/18 | Soncotra Poperinge A | Volley Heuvelland |
07-10-2023 15:00 3 - 2  14/25 23/25 25/22 25/11 15/13 | Sijos Menen (+) | Volley Heuvelland |
15-10-2023 13:30 3 - 2  21/25 25/9 18/25 25/14 15/11 | Volley Heuvelland | Floralux Dynamivo Dadizele B |
12-11-2023 13:30 1 - 3  12/25 23/25 25/19 18/25 | Volley Heuvelland | Bidavo Bissegem A |
19-11-2023 15:30 1 - 3  23/25 13/25 9/25 25/17 | Volley Heuvelland | VBC Katjes Ieper |
25-11-2023 11:00 3 - 1  25/8 25/9 25/6 17/25 | Vlamvo Vlamertinge C | Volley Heuvelland |
03-12-2023 14:00 1 - 3  25/6 24/26 21/25 17/25 | Volley Heuvelland | Soncotra Poperinge B |
07-01-2024 13:30 3 - 1  25/11 22/25 25/15 25/8 | Volley Heuvelland | Evoco Comines |
21-01-2024 13:30 0 - 4  6/25 17/25 10/25 15/25 | Volley Heuvelland | Soncotra Poperinge A |
28-01-2024 13:30 0 - 4  17/25 12/25 16/25 22/25 | Volley Heuvelland | Sijos Menen (+) |
17-02-2024 13:30 4 - 0  25/10 26/24 25/12 25/10 | DVM MOORSELE TEAM AZUR A | Volley Heuvelland |
24-02-2024 15:30 1 - 3  25/22 21/25 15/25 18/25 | Soncotra Poperinge B | Volley Heuvelland |
02-03-2024 11:00 4 - 0  25/20 25/16 25/23 25/21 | Bidavo Bissegem A | Volley Heuvelland |
16-03-2024 09:00 3 - 1  25/15 25/23 25/19 16/25 | VBC Katjes Ieper | Volley Heuvelland |
24-03-2024 13:30 0 - 4  17/25 15/25 20/25 18/25 | Volley Heuvelland | Vlamvo Vlamertinge C |
13-04-2024 12:30 1 - 3  11/25 14/25 21/25 25/23 | Floralux Dynamivo Dadizele B | Volley Heuvelland |
21-04-2024 13:30 0 - 4  15/25 20/25 23/25 15/25 | Volley Heuvelland | DVM MOORSELE TEAM AZUR A |
Meisjes U13 Niveau 2 Reeks C
RANGSCHIKKING
01. | Volley Heuvelland A |
02. | Soncotra Poperinge A |
03. | Floralux Dynamivo Dadizele E |
04. | Davo Wevelgem D |
05. | Vlamvo Vlamertinge C |
06. | Floralux Dynamivo Dadizele B |
07. | KA.VO St Eloois Winkel A |
08. | Davo Wevelgem C |
09. | Mevo Ledegem A |
10. | Sportiva Langemark |
KALENDER
16-09-2023 13:30 1 - 3  23/25 26/24 24/26 20/25 | Soncotra Poperinge A | Volley Heuvelland A |
23-09-2023 09:00 2 - 3  19/25 14/25 25/21 25/15 4/15 | Floralux Dynamivo Dadizele B | Volley Heuvelland A |
30-09-2023 15:30 4 - 0  25/16 25/7 25/18 25/6 | Volley Heuvelland A | Mevo Ledegem A |
14-10-2023 11:30 0 - 4  7/25 6/25 8/25 20/25 | Sportiva Langemark | Volley Heuvelland A |
21-10-2023 11:00 1 - 3  19/25 15/25 20/25 25/18 | Davo Wevelgem C | Volley Heuvelland A |
11-11-2023 15:30 3 - 1  25/16 25/14 25/23 23/25 | Volley Heuvelland A | Vlamvo Vlamertinge C |
18-11-2023 15:30 4 - 0  25/15 25/16 25/20 25/22 | Volley Heuvelland A | Floralux Dynamivo Dadizele E |
02-12-2023 15:30 3 - 1  25/15 25/23 25/12 20/25 | Volley Heuvelland A | Davo Wevelgem D |
13-01-2024 15:30 3 - 1  17/25 25/13 25/17 27/25 | Volley Heuvelland A | Soncotra Poperinge A |
20-01-2024 15:30 4 - 0  25/17 25/18 25/19 26/24 | Volley Heuvelland A | Floralux Dynamivo Dadizele B |
27-01-2024 15:30 4 - 0  25/7 25/10 25/21 25/14 | Volley Heuvelland A | Davo Wevelgem C |
03-02-2024 09:00 3 - 1  25/15 25/23 20/25 25/22 | Vlamvo Vlamertinge C | Volley Heuvelland A |
24-02-2024 11:00 4 - 0  25/17 25/5 25/21 25/6 | Volley Heuvelland A | Sportiva Langemark |
03-03-2024 09:00 0 - 4  12/25 11/25 24/26 16/25 | Mevo Ledegem A | Volley Heuvelland A |
10-03-2024 11:00 1 - 3  16/25 26/24 23/25 17/25 | KA.VO St Eloois Winkel A | Volley Heuvelland A |
16-03-2024 11:00 1 - 3  18/25 21/25 25/19 17/25 | Davo Wevelgem D | Volley Heuvelland A |
13-04-2024 13:30 1 - 3  18/25 19/25 12/25 25/20 | Floralux Dynamivo Dadizele E | Volley Heuvelland A |
20-04-2024 15:30 3 - 1  25/9 14/25 25/14 25/10 | Volley Heuvelland A | KA.VO St Eloois Winkel A |
Meisjes U13 Niveau 3 Reeks D
RANGSCHIKKING
01. | Soncotra Poperinge B |
02. | Vlamvo Vlamertinge D |
03. | Damesvolley Waregem C |
04. | Floralux Dynamivo Dadizele C |
05. | Volley Heuvelland B (+) |
06. | VBC Katjes Ieper |
07. | Balti Kortrijk Spurs A |
08. | DVM MOORSELE TEAM AZUR A |
09. | Soncotra Poperinge C |
10a. | Davo Wevelgem E |
10b. | VBC Gaverhal Deerlijk C |
KALENDER
17-09-2023 11:00 0 - 4  19/25 16/25 18/25 10/25 | Balti Kortrijk Spurs A | Volley Heuvelland B (+) |
23-09-2023 15:30 3 - 2  27/25 21/25 16/25 25/14 15/7 | Floralux Dynamivo Dadizele C | Volley Heuvelland B (+) |
30-09-2023 13:30 1 - 3  17/25 24/26 15/25 27/25 | VBC Katjes Ieper | Volley Heuvelland B (+) |
07-10-2023 11:00 4 - 0  25/17 25/15 25/15 25/16 | Volley Heuvelland B (+) | Davo Wevelgem E |
14-10-2023 13:30 0 - 4  17/25 19/25 18/25 18/25 | Volley Heuvelland B (+) | Vlamvo Vlamertinge D |
21-10-2023 13:30 0 - 4  16/25 19/25 14/25 17/25 | DVM MOORSELE TEAM AZUR A | Volley Heuvelland B (+) |
11-11-2023 13:30 3 - 1  19/25 25/17 25/10 25/11 | Soncotra Poperinge B | Volley Heuvelland B (+) |
18-11-2023 13:30 1 - 3  16/25 25/17 17/25 18/25 | Volley Heuvelland B (+) | Damesvolley Waregem C |
25-11-2023 11:00 4 - 0  25/12 25/22 25/7 25/10 | Volley Heuvelland B (+) | VBC Gaverhal Deerlijk C |
02-12-2023 13:30 4 - 0  26/24 26/24 25/17 25/15 | Volley Heuvelland B (+) | Soncotra Poperinge C |
06-01-2024 13:30 4 - 0  25/21 25/12 25/17 25/15 | Volley Heuvelland B (+) | Balti Kortrijk Spurs A |
20-01-2024 13:30 4 - 0  25/15 26/24 25/10 25/22 | Volley Heuvelland B (+) | DVM MOORSELE TEAM AZUR A |
27-01-2024 13:30 0 - 4  14/25 16/25 24/26 22/25 | Volley Heuvelland B (+) | VBC Katjes Ieper |
03-02-2024 11:00 0 - 4  5/25 16/25 13/25 20/25 | Davo Wevelgem E | Volley Heuvelland B (+) |
10-02-2024 09:00 0 - 4  18/25 9/25 14/25 22/25 | VBC Gaverhal Deerlijk C | Volley Heuvelland B (+) |
24-02-2024 13:30 0 - 4  21/25 15/25 18/25 22/25 | Volley Heuvelland B (+) | Soncotra Poperinge B |
02-03-2024 09:00 4 - 0  25/18 25/5 25/23 25/19 | Vlamvo Vlamertinge D | Volley Heuvelland B (+) |
16-03-2024 11:00 2 - 3  25/22 25/17 21/25 23/25 11/15 | Volley Heuvelland B (+) | Floralux Dynamivo Dadizele C |
24-03-2024 09:00 3 - 2  18/25 25/11 25/21 26/28 15/11 | Damesvolley Waregem C | Volley Heuvelland B (+) |
13-04-2024 11:00 0 - 4  19/25 12/25 10/25 10/25 | Soncotra Poperinge C | Volley Heuvelland B (+) |
Meisjes U13 Niveau 4 Reeks H
RANGSCHIKKING
01. | VBC Katjes Ieper |
02. | Bevo Beobank Roeselare E |
03. | Volley Heuvelland C |
04. | Evoco Comines |
05. | Soncotra Poperinge D |
06a. | Vosta Staden B |
06b. | Soncotra Poperinge E |
08. | Mevo Ledegem B |
09. | Vlamvo Vlamertinge E |
10. | KA.VO St Eloois Winkel B |
11. | Sportiva Langemark (+) |
KALENDER
23-09-2023 13:30 3 - 2  27/25 22/25 19/25 26/24 15/5 | Volley Heuvelland C | VBC Katjes Ieper |
30-09-2023 09:00 1 - 3  12/25 30/28 17/25 12/25 | Sportiva Langemark (+) | Volley Heuvelland C |
08-10-2023 10:30 2 - 3  11/25 23/25 25/22 25/19 6/15 | Soncotra Poperinge E | Volley Heuvelland C |
21-10-2023 11:00 3 - 1  25/16 25/18 25/22 21/25 | Bevo Beobank Roeselare E | Volley Heuvelland C |
04-11-2023 13:30 3 - 1  22/25 25/13 25/19 25/21 | Volley Heuvelland C | Vosta Staden B |
11-11-2023 13:30 3 - 2  18/25 25/16 25/20 19/25 15/10 | Volley Heuvelland C | Vlamvo Vlamertinge E |
19-11-2023 13:30 3 - 1  25/21 25/21 21/25 25/17 | Volley Heuvelland C | Evoco Comines |
26-11-2023 11:00 0 - 4  18/25 10/25 6/25 14/25 | Mevo Ledegem B | Volley Heuvelland C |
02-12-2023 13:30 3 - 1  25/22 25/18 26/24 15/25 | Volley Heuvelland C | Soncotra Poperinge D |
10-12-2023 09:00 1 - 3  15/25 17/25 11/25 25/20 | KA.VO St Eloois Winkel B | Volley Heuvelland C |
06-01-2024 15:30 4 - 0  25/22 25/8 25/14 25/19 | VBC Katjes Ieper | Volley Heuvelland C |
20-01-2024 13:30 3 - 2  14/25 25/18 25/22 15/25 15/9 | Volley Heuvelland C | Soncotra Poperinge E |
28-01-2024 13:30 3 - 1  25/21 25/12 25/22 14/25 | Volley Heuvelland C | Sportiva Langemark (+) |
04-02-2024 13:00 3 - 2  25/11 25/14 9/25 22/25 15/12 | Evoco Comines | Volley Heuvelland C |
24-02-2024 13:30 3 - 1  25/13 25/18 26/24 23/25 | Volley Heuvelland C | Mevo Ledegem B |
02-03-2024 09:00 4 - 1  25/19 25/20 25/17 16/25 0/0 | Vlamvo Vlamertinge E | Volley Heuvelland C |
16-03-2024 13:30 3 - 1  25/17 25/19 6/25 25/13 | Volley Heuvelland C | Bevo Beobank Roeselare E |
23-03-2024 13:00 1 - 3  23/25 18/25 20/25 25/18 | Vosta Staden B | Volley Heuvelland C |
13-04-2024 11:00 1 - 3  17/25 11/25 14/25 25/18 | Soncotra Poperinge D | Volley Heuvelland C |
21-04-2024 13:30 4 - 0  25/14 25/16 25/10 25/17 | Volley Heuvelland C | KA.VO St Eloois Winkel B |
Meisjes U11 Niveau 2 Ronde 2 Reeks B
RANGSCHIKKING
01. | Sijos Menen A (+) |
02. | Evoco Comines (+) |
03. | VBC Katjes Ieper (+) |
04. | Volley Heuvelland (+) |
05. | Vosta Staden A |
06. | DVM MOORSELE TEAM AZUR A |
KALENDER
13-01-2024 13:30 1 - 3  25/18 12/25 14/25 18/25 | Volley Heuvelland (+) | Vosta Staden A |
21-01-2024 15:00 4 - 0  25/15 30/28 25/11 25/13 | Evoco Comines (+) | Volley Heuvelland (+) |
27-01-2024 11:00 0 - 4  15/25 17/25 21/25 10/25 | Volley Heuvelland (+) | Sijos Menen A (+) |
03-02-2024 13:30 1 - 3  13/25 24/26 17/25 32/30 | Volley Heuvelland (+) | VBC Katjes Ieper (+) |
24-02-2024 13:30 1 - 3  25/18 16/25 17/25 23/25 | DVM MOORSELE TEAM AZUR A | Volley Heuvelland (+) |
02-03-2024 10:00 2 - 3  24/26 26/12 21/25 25/15 8/15 | Vosta Staden A | Volley Heuvelland (+) |
16-03-2024 13:30 1 - 3  19/25 15/25 23/25 25/16 | Volley Heuvelland (+) | Evoco Comines (+) |
23-03-2024 11:00 4 - 0  25/14 25/19 25/19 25/21 | Sijos Menen A (+) | Volley Heuvelland (+) |
06-04-2024 11:00 2 - 3  20/25 25/5 24/26 25/17 13/15 | VBC Katjes Ieper (+) | Volley Heuvelland (+) |
20-04-2024 10:00 3 - 1  25/17 25/19 25/15 23/25 | Volley Heuvelland (+) | DVM MOORSELE TEAM AZUR A |
Volleytoer 2B Ronde 1 Reeks C (Tweede Klasse)
RANGSCHIKKING
01. | Volley Team Diksmuide A |
02. | VT Gullegem |
03. | Sportiva Langemark |
04. | Volley Heuvelland (+) |
05. | Decospan Volley Team Menen A |
KALENDER
23-09-2023 10:45 5 - 3  26/24 22/25 7/25 25/21 11/25 | Volley Team Diksmuide A | Volley Heuvelland (+) |
07-10-2023 13:30 4 - 4  24/26 25/11 25/23 25/22 23/25 | Volley Heuvelland (+) | Decospan Volley Team Menen A |
14-10-2023 13:30 5 - 3  14/25 25/23 25/17 25/20 27/25 | Sportiva Langemark | Volley Heuvelland (+) |
22-10-2023 09:00 4 - 4  25/18 25/5 5/25 5/25 19/25 | VT Gullegem | Volley Heuvelland (+) |
11-11-2023 13:30 5 - 3  25/14 25/10 16/25 19/25 5/25 | Volley Heuvelland (+) | VT Gullegem |
18-11-2023 13:30 2 - 6  9/35 25/21 12/25 25/23 12/25 | Volley Heuvelland (+) | Volley Team Diksmuide A |
02-12-2023 13:30 2 - 6  25/20 20/21 18/25 20/25 19/25 | Volley Heuvelland (+) | Sportiva Langemark |
09-12-2023 09:00 3 - 5  11/25 6/25 25/15 7/25 11/25 | Decospan Volley Team Menen A | Volley Heuvelland (+) |
Volleytoer 2.0 Ronde 1 Reeks H (Tweede Klasse)
RANGSCHIKKING
01. | Soncotra Poperinge |
02. | Davo Wevelgem |
03. | Roepovo Poperinge |
04. | Volley Heuvelland |
05. | Evoco Comines |
KALENDER
30-09-2023 11:00 8 - 0  25/6 25/15 25/16 25/13 25/16 | Soncotra Poperinge | Volley Heuvelland |
07-10-2023 15:30 3 - 5  7/25 25/19 17/25 17/25 8/25 | Volley Heuvelland | Evoco Comines |
14-10-2023 15:30 2 - 6  17/25 21/25 5/25 25/19 21/25 | Volley Heuvelland | Davo Wevelgem |
21-10-2023 17:00 5 - 3  25/16 25/21 25/20 13/25 25/15 | Roepovo Poperinge | Volley Heuvelland |
11-11-2023 15:30 5 - 3  25/16 21/25 27/25 25/12 25/27 | Volley Heuvelland | Roepovo Poperinge |
18-11-2023 15:30 3 - 5  10/25 23/25 18/25 25/21 25/21 | Volley Heuvelland | Soncotra Poperinge |
02-12-2023 12:30 6 - 2  25/14 25/8 19/25 25/12 25/16 | Davo Wevelgem | Volley Heuvelland |
10-12-2023 11:00 1 - 7  25/18 20/25 19/25 18/25 20/25 | Evoco Comines | Volley Heuvelland |
Volleytoer 2.0 Ronde 2 Tweede Klasse Reeks N
RANGSCHIKKING
01. | Bidavo Bissegem |
02. | Volley Heuvelland |
03. | KA.VO Sint-Eloois-Winkel |
04. | Evoco Comines |
05. | Roepovo Poperinge |
06. | Decospan Volley Team Menen C |
KALENDER
20-01-2024 15:30 7 - 1  25/17 25/17 25/21 25/10 25/14 | Volley Heuvelland | Roepovo Poperinge |
27-01-2024 13:30 5 - 3  25/14 25/20 15/25 25/21 7/25 | Evoco Comines | Volley Heuvelland |
03-02-2024 15:30 1 - 7  20/25 21/25 13/25 8/25 11/25 | Volley Heuvelland | Bidavo Bissegem |
24-02-2024 15:30 7 - 1  25/13 25/23 24/27 25/9 25/4 | Volley Heuvelland | Decospan Volley Team Menen C |
02-03-2024 15:30 6 - 2  25/9 25/15 25/17 25/15 25/16 | Volley Heuvelland | KA.VO Sint-Eloois-Winkel |
10-03-2024 09:00 2 - 6  13/25 19/25 12/25 25/9 25/8 | KA.VO Sint-Eloois-Winkel | Volley Heuvelland |
16-03-2024 17:00 2 - 6  8/25 25/23 21/25 16/25 7/25 | Roepovo Poperinge | Volley Heuvelland |
23-03-2024 15:30 5 - 3  15/25 21/25 25/20 18/25 25/14 | Volley Heuvelland | Evoco Comines |
06-04-2024 09:00 6 - 2  27/25 25/23 25/11 25/9 25/14 | Bidavo Bissegem | Volley Heuvelland |
13-04-2024 09:00 2 - 6  25/22 14/25 20/25 21/25 17/25 | Decospan Volley Team Menen C | Volley Heuvelland |
Dames Recrea Zone Kortrijk Reeks B
RANGSCHIKKING
01. | Bevo Recrea |
02. | De Speelvogel Lendelede |
03. | Amuvo Dentergem |
04. | DVM MOORSELE TEAM AZUR |
05. | Romen Ladies Roeselare |
06. | Ooidavo B |
07. | VC Kortrijk |
08. | Gidas Gits |
09a. | Ladies Zwevegem |
09b. | HEUVELLADDIES |
11. | Mevo Ledegem |
12. | RVC Bellegem |
13. | Mardavo Marke-Recrea |
KALENDER
06-09-2023 21:00 2 - 3  22/25 25/18 22/25 25/20 10/15 | DVM MOORSELE TEAM AZUR | HEUVELLADDIES |
26-09-2023 20:15 3 - 0  25/14 25/15 25/11 | Romen Ladies Roeselare | HEUVELLADDIES |
02-10-2023 20:45 0 - 3  19/25 16/25 23/25 | HEUVELLADDIES | Mevo Ledegem |
12-10-2023 21:15 0 - 3  21/25 23/25 22/25 | Mardavo Marke-Recrea | HEUVELLADDIES |
19-10-2023 20:30 3 - 0  25/16 25/21 25/17 | Amuvo Dentergem | HEUVELLADDIES |
23-10-2023 20:45 1 - 3  25/20 21/25 19/25 17/25 | HEUVELLADDIES | DVM MOORSELE TEAM AZUR |
30-10-2023 20:45 1 - 3  20/25 25/16 22/25 16/25 | HEUVELLADDIES | Ooidavo B |
06-11-2023 20:45 3 - 0  25/14 25/12 25/19 | HEUVELLADDIES | RVC Bellegem |
15-11-2023 21:00 0 - 3  25/27 22/25 18/25 | Ladies Zwevegem | HEUVELLADDIES |
27-11-2023 20:30 3 - 0  25/16 25/15 25/9 | Bevo Recrea | HEUVELLADDIES |
06-12-2023 20:30 3 - 0  25/14 25/21 25/22 | Gidas Gits | HEUVELLADDIES |
11-12-2023 20:45 0 - 3  16/25 13/25 9/25 | HEUVELLADDIES | De Speelvogel Lendelede |
11-01-2024 20:45 3 - 2  26/24 14/25 25/23 20/25 15/5 | VC Kortrijk | HEUVELLADDIES |
22-01-2024 20:45 0 - 3  17/25 18/25 18/25 | HEUVELLADDIES | Romen Ladies Roeselare |
02-02-2024 20:30 0 - 3  20/25 20/25 24/26 | Mevo Ledegem | HEUVELLADDIES |
19-02-2024 20:45 3 - 0  25/16 25/8 25/18 | HEUVELLADDIES | Mardavo Marke-Recrea |
26-02-2024 20:45 1 - 3  25/22 18/25 19/25 17/25 | HEUVELLADDIES | Amuvo Dentergem |
07-03-2024 20:45 3 - 2  5/25 25/23 16/25 25/12 15/6 | RVC Bellegem | HEUVELLADDIES |
11-03-2024 20:45 3 - 1  25/18 25/21 20/25 25/21 | HEUVELLADDIES | Ladies Zwevegem |
18-03-2024 20:45 0 - 3  17/25 21/25 18/25 | HEUVELLADDIES | Gidas Gits |
10-04-2024 21:00 3 - 0  25/19 25/12 25/11 | De Speelvogel Lendelede | HEUVELLADDIES |
15-04-2024 20:45 3 - 1  25/16 25/16 20/25 25/20 | Ooidavo B | HEUVELLADDIES |
22-04-2024 20:45 0 - 3  14/25 13/25 6/25 | HEUVELLADDIES | Bevo Recrea |
29-04-2024 20:45 | HEUVELLADDIES | VC Kortrijk |