PROMO 3 Heren WVL
RANGSCHIKKING
Geen rangschikking beschikbaar
KALENDER
14-09-2024    16:00                   Alfa Solutions Tievolley Tielt BVolley Heuvelland
22-09-2024    14:30                   VBC Doskom Moorslede BVolley Heuvelland
29-09-2024    11:00                   Balti Kortrijk Spurs CVolley Heuvelland
05-10-2024    18:00                   Decospan Volley Team Menen CVolley Heuvelland
19-10-2024    19:30                   Volley HeuvellandKnack Roeselare E
26-10-2024    19:30                   Volley HeuvellandVolley Oudenburg-Gistel
09-11-2024    19:30                   Volley HeuvellandEvoco Comines
16-11-2024    20:30                   VC Packo Zedelgem Heren C (ZR)Volley Heuvelland
23-11-2024    19:30                   Volley HeuvellandVC WELBI Pervol Ruiselede B
30-11-2024    19:30                   Volley HeuvellandOlva Brugge D
07-12-2024    16:00                   Volley Team Diksmuide B (ZR)Volley Heuvelland
04-01-2025    19:30                   Volley HeuvellandVBC Doskom Moorslede B
11-01-2025    19:30                   Volley HeuvellandAlfa Solutions Tievolley Tielt B
18-01-2025    19:30                   Volley HeuvellandVC Packo Zedelgem Heren C (ZR)
25-01-2025    20:30                   Volley Oudenburg-GistelVolley Heuvelland
02-02-2025    14:30                   Knack Roeselare EVolley Heuvelland
08-02-2025    19:30                   Volley HeuvellandDecospan Volley Team Menen C
16-02-2025    18:00                   Volley HeuvellandVT Marke-Webis Wevelgem D (ZR)
22-02-2025    19:30                   Volley HeuvellandBalti Kortrijk Spurs C
08-03-2025    17:00                   Olva Brugge DVolley Heuvelland
15-03-2025    20:30                   VC WELBI Pervol Ruiselede BVolley Heuvelland
22-03-2025    14:30                   Evoco CominesVolley Heuvelland
29-03-2025    19:30                   Volley HeuvellandVolley Team Diksmuide B (ZR)
12-04-2025    15:00                   VT Marke-Webis Wevelgem D (ZR)Volley Heuvelland
PROMO 2 Dames A WVL
RANGSCHIKKING
Geen rangschikking beschikbaar
KALENDER
14-09-2024    20:30                   Floralux Dynamivo Dadizele AVolley Heuvelland A
21-09-2024    16:30                   SONCOTRA Poperinge BVolley Heuvelland A
28-09-2024    20:00                   Sportiva Langemark AVolley Heuvelland A
05-10-2024    19:30                   Volley Heuvelland AVT MERLO Lendelede A
20-10-2024    11:00                   Mardavo Marke AVolley Heuvelland A
26-10-2024    19:30                   Volley Heuvelland ADavoz Zwevegem A
09-11-2024    19:30                   Volley Heuvelland ADivo Ingelmunster A
16-11-2024    20:30                   VBC Gaverhal Deerlijk AVolley Heuvelland A
23-11-2024    19:30                   Volley Heuvelland AVT Gullegem B
30-11-2024    19:30                   Volley Heuvelland ABidavo Bissegem B
07-12-2024    16:30                   Davo Wevelgem BVolley Heuvelland A
04-01-2025    19:30                   Volley Heuvelland AMardavo Marke A
11-01-2025    20:00                   VT MERLO Lendelede AVolley Heuvelland A
18-01-2025    19:30                   Volley Heuvelland ADavo Wevelgem B
25-01-2025    19:30                   Volley Heuvelland ASportiva Langemark A
08-02-2025    19:30                   Volley Heuvelland ASONCOTRA Poperinge B
15-02-2025    20:00                   Davoz Zwevegem AVolley Heuvelland A
22-02-2025    20:00                   Divo Ingelmunster AVolley Heuvelland A
15-03-2025    19:30                   Volley Heuvelland AVBC Gaverhal Deerlijk A
22-03-2025    16:00                   VT Gullegem BVolley Heuvelland A
29-03-2025    17:00                   Bidavo Bissegem BVolley Heuvelland A
05-04-2025    19:30                   Volley Heuvelland AFloralux Dynamivo Dadizele A
PROMO 4 Dames A WVL
RANGSCHIKKING
Geen rangschikking beschikbaar
KALENDER
14-09-2024    16:30                   Floralux Dynamivo Dadizele CVolley Heuvelland B
21-09-2024    17:00                   Volley Heuvelland BSportiva Langemark B
28-09-2024    18:00                   Evoco CominesVolley Heuvelland B
05-10-2024    15:00                   Volley Heuvelland BVC Jong Kuurne B
19-10-2024    17:00                   Bidavo Bissegem DVolley Heuvelland B
26-10-2024    15:00                   Volley Heuvelland BMevo Ledegem B
09-11-2024    19:00                   DVM Moorsele MOVO AVolley Heuvelland B
23-11-2024    15:00                   Volley Heuvelland BSONCOTRA Poperinge C
01-12-2024    11:00                   Vlamvo Vlamertinge DVolley Heuvelland B
07-12-2024    15:00                   Volley Heuvelland BVBC Katjes Ieper
04-01-2025    15:00                   Volley Heuvelland BFloralux Dynamivo Dadizele C
11-01-2025    20:00                   Sportiva Langemark BVolley Heuvelland B
18-01-2025    15:00                   Volley Heuvelland BEvoco Comines
25-01-2025    16:30                   VC Jong Kuurne BVolley Heuvelland B
08-02-2025    15:00                   Volley Heuvelland BDVM Moorsele MOVO A
15-02-2025    15:00                   Volley Heuvelland BBidavo Bissegem D
22-02-2025    15:00                   Mevo Ledegem BVolley Heuvelland B
23-03-2025    11:00                   SONCOTRA Poperinge CVolley Heuvelland B
29-03-2025    15:00                   Volley Heuvelland BVlamvo Vlamertinge D
05-04-2025    20:00                   VBC Katjes IeperVolley Heuvelland B
Meisjes U17 niveau 2 reeks E
RANGSCHIKKING
Geen rangschikking beschikbaar
KALENDER
15-09-2024    14:00                   Volley Heuvelland (+)Soncotra Poperinge B
22-09-2024    14:00                   Volley Heuvelland (+)Decospan Volley Team Menen
29-09-2024    11:00                   VT GullegemVolley Heuvelland (+)
05-10-2024    09:00                   Bidavo Bissegem BVolley Heuvelland (+)
20-10-2024    14:00                   Volley Heuvelland (+)Mevo Ledegem
27-10-2024    14:00                   Volley Heuvelland (+)Davo Wevelgem B
09-11-2024    11:00                   Bidavo Bissegem AVolley Heuvelland (+)
17-11-2024    14:00                   Volley Heuvelland (+)Evoco Comines
24-11-2024    14:00                   Volley Heuvelland (+)DVM Moorsele MOVO A
30-11-2024    11:00                   Vlamvo Vlamertinge BVolley Heuvelland (+)
08-12-2024    14:00                   Volley Heuvelland (+)VBC Katjes Ieper
05-01-2025    11:30                   Soncotra Poperinge BVolley Heuvelland (+)
12-01-2025    14:00                   Volley Heuvelland (+)Bidavo Bissegem B
18-01-2025    11:00                   Decospan Volley Team MenenVolley Heuvelland (+)
25-01-2025    13:30                   DVM Moorsele MOVO AVolley Heuvelland (+)
08-02-2025    15:30                   Mevo LedegemVolley Heuvelland (+)
16-02-2025    14:00                   Volley Heuvelland (+)VT Gullegem
23-02-2025    14:00                   Volley Heuvelland (+)Bidavo Bissegem A
16-03-2025    17:00                   Evoco CominesVolley Heuvelland (+)
23-03-2025    11:00                   Davo Wevelgem BVolley Heuvelland (+)
30-03-2025    14:00                   Volley Heuvelland (+)Vlamvo Vlamertinge B
05-04-2025    09:00                   VBC Katjes IeperVolley Heuvelland (+)
Meisjes U15 niveau 2 reeks E
RANGSCHIKKING
Geen rangschikking beschikbaar
KALENDER
14-09-2024    09:00                   Decospan Volley Team MenenVolley Heuvelland
28-09-2024    15:30                   Volley HeuvellandVBC Katjes Ieper B
06-10-2024    09:00                   VT Gullegem AVolley Heuvelland
19-10-2024    11:00                   Davo Wevelgem DVolley Heuvelland
26-10-2024    09:00                   Floralux Dynamivo Dadizele BVolley Heuvelland
09-11-2024    15:30                   Volley HeuvellandSoncotra Poperinge B
16-11-2024    11:00                   Kerdavo Avelgem BVolley Heuvelland
23-11-2024    15:30                   Volley HeuvellandVlamvo Vlamertinge B
30-11-2024    15:30                   Volley HeuvellandDavo Wevelgem C
07-12-2024    15:30                   Mevo LedegemVolley Heuvelland
04-01-2025    15:30                   Volley HeuvellandDecospan Volley Team Menen
18-01-2025    15:30                   Volley HeuvellandDavo Wevelgem D
25-01-2025    16:30                   Davo Wevelgem CVolley Heuvelland
08-02-2025    11:00                   VBC Katjes Ieper BVolley Heuvelland
15-02-2025    15:30                   Volley HeuvellandVT Gullegem A
22-02-2025    13:30                   Soncotra Poperinge BVolley Heuvelland
15-03-2025    15:30                   Volley HeuvellandKerdavo Avelgem B
22-03-2025    09:00                   Vlamvo Vlamertinge BVolley Heuvelland
29-03-2025    15:30                   Volley HeuvellandFloralux Dynamivo Dadizele B
05-04-2025    15:30                   Volley HeuvellandMevo Ledegem
Meisjes U13 niveau 3 reeks E
RANGSCHIKKING
Geen rangschikking beschikbaar
KALENDER
14-09-2024    18:00                   VC Jong Kuurne AVolley Heuvelland A
21-09-2024    11:00                   Volley Heuvelland AFloralux Dynamivo Dadizele B
29-09-2024    09:00                   Damesvolley Waregem FVolley Heuvelland A
05-10-2024    11:00                   Volley Heuvelland AVlamvo Vlamertinge C
19-10-2024    13:00                   Davo Wevelgem CVolley Heuvelland A
09-11-2024    11:00                   Volley Heuvelland AVlamvo Vlamertinge D
16-11-2024    13:30                   VBC Katjes Ieper AVolley Heuvelland A
23-11-2024    11:00                   Volley Heuvelland ADavo Wevelgem D
30-11-2024    11:00                   Volley Heuvelland AVT Gullegem B
07-12-2024    15:30                   DVM Moorsele MOVO AVolley Heuvelland A
04-01-2025    11:00                   Volley Heuvelland AVC Jong Kuurne A
11-01-2025    13:30                   Vlamvo Vlamertinge CVolley Heuvelland A
18-01-2025    11:00                   Volley Heuvelland ADavo Wevelgem C
08-02-2025    11:00                   Volley Heuvelland ADamesvolley Waregem F
15-02-2025    15:30                   Floralux Dynamivo Dadizele BVolley Heuvelland A
23-02-2025    13:00                   VT Gullegem BVolley Heuvelland A
15-03-2025    11:00                   Volley Heuvelland AVBC Katjes Ieper A
22-03-2025    11:00                   Vlamvo Vlamertinge DVolley Heuvelland A
29-03-2025    13:00                   Davo Wevelgem DVolley Heuvelland A
05-04-2025    11:00                   Volley Heuvelland ADVM Moorsele MOVO A
Meisjes U13 niveau 4 reeks I
RANGSCHIKKING
Geen rangschikking beschikbaar
KALENDER
14-09-2024    14:30                   Soncotra Poperinge C Volley Heuvelland B
21-09-2024    11:00                   Volley Heuvelland BFloralux Dynamivo Dadizele C
29-09-2024    15:00                   Mevo Ledegem AVolley Heuvelland B
06-10-2024    13:00                   Evoco Comines AVolley Heuvelland B
26-10-2024    11:00                   Volley Heuvelland BVBC Katjes Ieper C
09-11-2024    11:00                   Volley Heuvelland BMevo Ledegem B
17-11-2024    15:00                   Evoco Comines BVolley Heuvelland B
23-11-2024    11:00                   Volley Heuvelland BDecospan Volley Team Menen B
30-11-2024    11:00                   VBC Katjes Ieper BVolley Heuvelland B
07-12-2024    16:00                   Sportiva Langemark BVolley Heuvelland B
04-01-2025    11:00                   Volley Heuvelland BSoncotra Poperinge C
11-01-2025    15:30                   VBC Katjes Ieper CVolley Heuvelland B
18-01-2025    11:00                   Volley Heuvelland BMevo Ledegem A
25-01-2025    11:00                   Decospan Volley Team Menen BVolley Heuvelland B
08-02-2025    11:00                   Volley Heuvelland BEvoco Comines A
15-02-2025    17:30                   Floralux Dynamivo Dadizele CVolley Heuvelland B
15-03-2025    11:00                   Volley Heuvelland BEvoco Comines B
22-03-2025    09:30                   Mevo Ledegem BVolley Heuvelland B
29-03-2025    11:00                   Volley Heuvelland BVBC Katjes Ieper B
05-04-2025    11:00                   Volley Heuvelland BSportiva Langemark B
Volleytoer 2B Tweede Klasse ronde 1 reeks F
RANGSCHIKKING
Geen rangschikking beschikbaar
KALENDER
14-09-2024    13:30                   Volley HeuvellandEvoco Comines
21-09-2024    13:30                   Volley HeuvellandRoepovo Poperinge
28-09-2024    10:30                   Soncotra Poperinge C Volley Heuvelland
06-10-2024    15:00                   Evoco CominesVolley Heuvelland
19-10-2024    14:00                   Roepovo PoperingeVolley Heuvelland
26-10-2024    13:30                   Volley HeuvellandSoncotra Poperinge C
09-11-2024    10:30                   Soncotra Poperinge C Volley Heuvelland
23-11-2024    13:30                   Volley HeuvellandEvoco Comines
30-11-2024    13:30                   Volley HeuvellandRoepovo Poperinge
Volleytoer 20 Tweede Klasse ronde 1 reeks I
RANGSCHIKKING
Geen rangschikking beschikbaar
KALENDER
15-09-2024    11:00                   VC Jong Kuurne BVolley Heuvelland
21-09-2024    14:00                   Roepovo PoperingeVolley Heuvelland
29-09-2024    13:00                   Evoco CominesVolley Heuvelland
05-10-2024    11:00                   Volley HeuvellandDVM Moorsele MOVO
20-10-2024    11:00                   Davo WevelgemVolley Heuvelland
26-10-2024    11:00                   Volley HeuvellandRoepovo Poperinge
09-11-2024    11:00                   Volley HeuvellandDavo Wevelgem
16-11-2024    13:30                   DVM Moorsele MOVOVolley Heuvelland
23-11-2024    11:00                   Volley HeuvellandVC Jong Kuurne B
30-11-2024    11:00                   Volley HeuvellandEvoco Comines
Dames Recrea Reeks B1
RANGSCHIKKING
Geen rangschikking beschikbaar
KALENDER
12-09-2024    20:45                   VC KortrijkVolley Heuvelland
16-09-2024    20:45                   Volley HeuvellandAmuvo Dentergem
23-09-2024    20:45                   Ooidavo BVolley Heuvelland
30-09-2024    20:45                   Volley HeuvellandRosavo
10-10-2024    20:45                   RVC BellegemVolley Heuvelland
17-10-2024    20:30                   Kerdiva AvelgemVolley Heuvelland
21-10-2024    20:45                   Volley HeuvellandRap&Slap Moorsele